עצרו! אתם רגע לפני טיפול שיניים פולשני?

בואו לראות כיצד הצלחנו לסייע לאנשים להימנע מכך!

לפגישת אבחון מקיפה ומותאמת אישית שתאפשר לך:

 • להפחית טיפולי שיניים פולשניים
 • ליהנות משיניים בריאות ויפות לכל החיים
 • לחסוך הרבה זמן, כאבים וכסף על טיפולי שיניים

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם עם חיוך:

או התקשר עכשיו: 02-6503208

הדרך הוודאית להגעה למצב בריא ויציב של השיניים בתהליך רפואי אחד מדויק!

על סמך מה הוצע לכם לבצע טיפול שיניים פולשני?

ע"י מהלך רפואי מותאם אישית, ניתן להפחית, במידה, משמעותית ביותר, את הצורך בטיפולי שיניים פולשניים, כגון-טיפולי שורש, עקירות שתלים וכן ניתוחי חניכיים.

איך מצליחים לעשות זאת?
הבעיה המרכזית היא שהרבה פעמים טיפול השיניים לא באמת מותאם אישית אליך. הבדיקה, המוכרת לרוב, שבה נכנסים לרופא, הוא בודק קצת את השיניים, מסתכל על צילומי הרנטגן וכבר מחליט החלטות רפואיות היא פשוט בדיקה להמונים לכל מי שייכנס עם אותם צילומי הרנטגן תתקבל את אותה ההחלטה.
זה לא הגיוני! כי לך ולשכן שלך יכול להיות מצב שנראה ממש דומה בצילום הרנטגן, אבל מדדים קליניים אחרים, מקיפים יותר, שיתגלו בבדיקה, החותרת להבין את מצבך באופן אישי, יראו משהו אחר לחלוטין, ואז- בהרבה מאוד מקרים אפשר לטפל באופן שונה ביותר ופעמים רבות מאוד ניתן להציע טיפולים פחות פולשניים, ששומרים על השיניים לטווח הארוך!

לדוגמא:
הרבה פעמים כשיש שן שכואבת ובצילום הרנטגן יש חור עמוק- ישר עושים טיפול שורש? פעמים רבות, אנשים מקבלים תשובה שאם כואב להם אז צריך לבצע טיפול שורש. לעומת זאת, ע"י בדיקה מקיפה יהיה ניתן לקבל החלטות אחרות, מותאמות אישית ומדויקות יותר!

מה עושים בבדיקה המקיפה הזו?
בודקים את מפרק הלסת, שרירי הלעיסה, יחסי הכוחות המופעלים על השיניים בעת סגירה ולעיסה, בודקים את רמת החומציות בפה ודברים שיכולים להשפיע עליה- בעצם עושים מערך של בדיקה מקיפה, שבסופה מתקבלת החלטה רפואית הרבה יותר מותאמת אישית למצבכם האישי ומסייעת לכם לקבל מענה רפואי טוב יותר, שיכול למנוע מכם טיפולים פולשניים.

איך נוכל לעזור לכם למנוע טיפול שיניים פולשני?

בהגעתכם למרפאתנו – נעמיק באבחון מקיף ונבנה עבורכם אסטרטגיה דנטלית שלמה למיגור הגורמים שמזיקים לשיניכם ולחיזוק בריאות ויציבות השיניים לאורך שנים רבות!
מה עושים בבדיקה כזו?

 • בודקים את מבנה הפה ואיך הוא משפיע על מצב השיניים שלך.
 • בודקים את דרכי האוויר ואת הרגלי הנשימה והאופן שבו הם יכולים להשפיע על רמת החומציות ושחיקת השיניים אצלך בפה.
 • בודקים את מפרק הלסת-אם הוא לא מאוזן הוא יכול לגרום באחוזים גבוהים להפרעות בחניכיים, לתזוזה של שיניים, לכאבי שיניים שדומים לכאבים של טיפול שורש, לניתוחי חניכיים מיותרים, לעקירות של שיניים ועוד. אצל רוב האנשים המפרק לא פועל באיזון וזו אחת מהסיבות הנפוצות לכך שטיפולי השיניים לא יצליחו בלי להבין מה קורה בתוך המפרק. פעמים רבות טיפול לאיזון מפרק הלסת יכול בפני עצמו לסייע לייצוב השיניים, הפסקת נסיגת חניכיים ולהפחתה בצורך בעקירות, שתלים וניתוחי חניכיים.
 • על סמך הבדיקה הזו- יוחלט האם יש צורך בבדיקות רפואיות נוספות, כגון: בדיקות דם, גסטרו וכן בדיקות אחרות, בהתאמה אישית למצבך.

השקעה בתהליך רפואי מעמיק לשיניים תאפשר לך:

 1. למצוא טיפולים חלופיים לטיפולים פולשניים.

 2. לקבל רפואת שיניים מותאמת אישית.

 3. לחסוך הרבה כסף, זמן ואי נעימות בטיפולי שיניים לא מותאמים אישית.

על ידי אסטרטגיה טיפולית נכונה, אפשרי להימנע מטיפולי שיניים פולשניים במעל ל- 80% מהמקרים.

בואו ותראו כיצד האנשים הללו הצליחו להימנע מטיפולי שיניים פולשניים!

לחצו על החיצים ותוכלו לראות כיצד ניתן למנוע טיפולי שורש, עקירות, שתלים וניתוחי חניכיים.
לפני
אחרי

למטופלת הוצע לבצע טיפול שורש עקב כאבים חזקים בשן. בצילום הרנטגן נראה כי היה חור מאוד עמוק באותה השן. טעות נפוצה היא להחליט על צורך בטיפולי שורש בהסתמך על צילומי הרנטגן בלבד. עם זאת, בעת הגעתה למרפאתנו, בוצע מהלך רפואי חכם, בירור מעמיק ואסטרטגיה דנטלית מקיפה ועל בסיס כך בוצע טיפול לשימור חיות השן (CDR), ללא צורך בטיפול שורש. זוהי דוגמה נוספת לכך שע"י מהלך רפואי חכם לטיפול בשיניים ניתן למנוע את הצורך בטיפולי שיניים פולשניים!

לפני
אחרי

המטופלת סבלה מכאבים ובעיה במפרק הלסת. במשך השנים היא עברה מספר רב של טיפולי שיניים, כאשר לאחר כל טיפול כאבי מפרק הלסת שלה רק הלכו והחריפו. בנוסף, הכתרים שבוצעו נשברו בכל פעם.  מקרים כאלו מוכיחים בכל פעם מחדש שללא אנליזה מקיפה ולא אסטרטגיה דנטלית לא ניתן לתת מענה טיפולי טוב ויציב, שלא גורר אחריו עוד בעיות.

בהגעתה למרפאת השיניים שלנו – ע"י תחקיר רפואי מקיף ואסטרטגיה דנטלית נכונה – אותר הגורם לבעיה במפרק ובוצע טיפול לשיקום פה מלא, עם תוצאות טיפול מצוינות ויציבות.

לפני
אחרי

בתמונה לעיל- במשך 10 שנים המטופלת סבלה מכאבים בשיניים ומתופעה שבה היא הבחינה שהשיניים הולכות ומתקצרות כל הזמן. במהלך אותן 10 שנים, בכל מרפאה שהיא הגיעה אליה, נאמר לה שהיא שוחקת שיניים בלילה ובאופן מיידי הכינו לה סד לילה לטיפול בשחיקת שיניים. בעת הגעתה למרפאתנו ביקשנו ממנה להביא אתה את סדי הלילה שהיא השתמשה בהם בעבר- לא נראה כי לא היו כלל סימני שחיקה ע"ג הסד. מה הטעות שנעשתה במשך אותן שנים? ע"י הסתכלות חיצונית בלבד התקבלה החלטה רפואית ובוצע טיפול, שאינו מתאים כלל למקרה. לעומת זאת, בהגעתה למרפאת השיניים שלנו- ע"י תחקיר רפואי מקיף (CDA)  ואסטרטגיה דנטלית נכונה ומדויקת (CDS) – אותר הגורם לבעיה בשיניים ובוצע שיקום פה מלא (CDR). זוהי עוד הוכחה לכך, שרק כאשר מבצעים טיפול רפואי בשיניים ע"י מהלך רפואי חכם- רק אז ניתן להגיע לפתרון הנכון!

לפני
אחרי

המטופלת, הבחינה לפני כ- 3 שנים, כי השן הימנית (בצילום זה נראה מצד שמאל) זזה ממקומה ואיבדה מיציבותה. כאשר היא ביקרה במרפאת שיניים קודמת, שם הוצע לה להסיר את השן השמאלית (ביחס לתמונה) ולהחליפה בשתל. המטופלת, ברוב נבונותה הבינה כי עליה להבין את התשובה לשאלה – אם השן זזה ואיבדה מיציבותה – מה מבטיח שאותה בעיה לא תיווצר סביב השתל?
בהגעתה למרפאת השיניים שלנו – ע"י תחקיר רפואי מקיף  ואסטרטגיה דנטלית נכונה ומדויקת  – אותר הגורם לבעיה בשן ובוצע שיקום פה מלא, שכיוון לשמירה על השן הטבעית. כיום השן יציבה כמו סלע כבר מעל ל- 3 שנים. נחסך מהמטופלת טיפול פולשני בשיניים ובעיות קשות שהיו עלולות להיווצר ע"י החלפת שן כזו בשתל (כולל בעיות אסתטיות קשות).

לפני
אחרי

שן שהייתה במצב גרוע – אבדן עצם + כיס חניכיים + ניידות גדולה מאוד של השן. טיפול קונבנציונלי סביר היה מערב את עקירת השן והחלפתה בשתל. ברקע הרפואי- הדנטלי של המטופלת : 2 ניתוחי חניכיים כושלים, מרבית השיניים עם טיפולי שורש, כתרים ומבנים רבים, שיניים שנעקרו ואינספור בעיות. בעת הגעתה למרפאתנו – המצב הדנטלי שלה היה קשה מאוד.
עם זאת, לאחר אנליזה מקיפה  – לאיתור שורש הבעיה וע"י אסטרטגיה דנטלית  נכונה ומהלך רפואי חכם – שיקום השן והעצם מסביבה עבר בהצלחה, ללא ניתוחי חניכיים, ללא עקירות, ללא שתלים. כיום, למעלה משנתיים, השן שבתמונה יציבה כמו סלע. בנוסף לכך, מצב החניכיים והבריאות הדנטלית של המטופלת טוב ויציב כיום ולא פחות חשוב – המטופלת יודעת בדיוק מה היא צריכה (לאחר שהיא קיבלה ייעוץ והדרכה אישית) כדי לתחזק את בריאות הפה שלה באופן הטוב והיציב ביותר לאורך שנים.

מה כלול בתהליך רפואי מותאם אישית- מהדור החדש- לשיניים?

 • מהלכים חכמים לשימור השיניים

 • תחקיר רפואי מעמיק לשיניים

 • מהלך טיפולי מותאם אישית ופורץ דרך

 • יעוץ אישי לחיזוק בריאות הפה

 • תיק רפואי אישי לשיניים

 • הפחתה בצורך בהשתלות שיניים

 • הפחתה בצורך בעקירות שיניים

 • הפחתה בצורך בטיפולי שורש

 • הפחתה בצורך בטיפולי חניכיים

שאלות ותשובות נפוצות:

> כי רק ככה ניתן להפחית את הצורך בטיפולי שיניים פולשניים.
> כי רק ככה ניתן לחיות עם ביטחון שהשיניים חזקות והן לא ילכו ויתדרדרו בלי שתהיה לך שליטה על כך.
> כי רק מי שעובר תהליך רפואי שלם ומקיף יוכל לחיות בבטחה שיהיו לו כל השיניים בגיל המבוגר.
> כי זוהי הדרך להבטיח לעצמך חיסכון של עשרות אלפי שקלים על טיפולי השיניים.
> כי אפשר להתאמץ ולחסוך כסף לפנסיה/ לדירה- ואפשר גם פשוט לחסוך אותו על טיפולי השיניים!

כשמתחילים טיפול בשיניים בלי הבנה עמוקה של מה גרם לבעיה לכתחילה, מבלי לדעת מה קורה מעבר לנק' הכאב, מבלי לבנות מהלך טיפולי אסטרטגי חכם, בלי תכנון ארוך טווח, באופן טבעי מגיעים מהר יותר לטיפולי שיניים פולשניים.

אף יתירה מזאת, טיפול שיניים, שנעשה באופן מידי וללא חשיבה ותכנון מדויק יכול להוביל אתכם, מבלי משים לב, לתהליך ארוך ומייגע של אינסוף טיפולים לתיקון הנזקים שנוצרו עקב מהלך טיפולי לא מותאם אישית.

ז"א, באחוז גבוהה מהמקרים ההשקעה בטיפול השיניים עלולה להיות כושלת ומותירה מצב בריאות פה ירוד, שרק יכול להמשיך ולהתדרדר מאותה הנק' ולהוביל אתכם לצורך בטיפולי שיניים פולשניים. ואם הגעתם לכאן- כנראה שזה מה שקורה לכם בדיוק.

אז הברירה שלכם היא בין:

אופציה א– להישאר במצב הנוכחי ולהמשיך לסבול מדי כל כמה זמן מהשיניים כשהמצב רק הולך ומידרדר כל הזמן ולהיזדקק לטיפולים פולשניים ככל שעוברות השנים,
מבלי שיש לכם שליטה על המצב.

אופציה ב– לעבור תהליך רפואי- מותאם אישית לטיפול בשיניים,שיסייע לכם לקבל פתרון מדויק ומותאם באופן הנכון ביותר למצבכם, להימנע מטיפולי שיניים פולשניים ולחסוך עשרות/ מאות אלפי שקלים על טיפולי שיניים.

אין באמת אפשרות באמצע זה או א' או ב'. רוצים תוצאות? רק כשעוברים תהליך של רפואת שיניים מותאמת אישית ניתן להגיע לתוצאות טובות למשך שנים רבות!!!

הרבה אנשים מתחילים עם ניסוי וטעייה, מנסים לקרוא כל מני טיפים באינטרנט, שלפעמים עובדים ולפעמים לא עובדים.
כך אנשים מסוימים מצליחים לטפל בעצמם (באופן זמני) בשיניים ואף חשים שזה מעולה בשבילם.

אך רוב האנשים לא מצליחים להגיע לתוצאות אמתיות ולפעמים אפילו עלולים להגיע למצב של נזק בלתי הפיך בשן.

התפישה שלנו היא שאם המצב שלך הוא לא כ"כ קשה או שיש לך כבר בעיות בשיניים והבעיות רק התחילו לא מזמן, חשוב דבר ראשון- ליצור מהלך חכם לטיפול בשיניים, המותאם באופן אישי ומדויק לצרכיך, שיביא אותך לשמירה וחיזוק השיניים לטווח הארוך ואז תוכל לחיות בביטחון שתהיה לך אפשרות לשמור על השיניים ולא להצטרך טיפולים פולשניים או במקרה הכי גרוע- תותבות.

בניית תהליך אסטרטגיה דנטלית מותאמת אישית הוא תהליך של השקעה לטווח הארוך, אם יש לך את הרצון והנכונות להשקיע בבריאות שלך וחזון להיות בריא וחזק גם לגיל הזקנה,ברור ששיניים חזקות הן חלק בלתי נפרד מהחזון הזה.

רק בתהליך שיטתי וממוקד לטיפול בשיניים ניתן לבטח את מצב השיניים שלך עד לגיל המבוגר.
ההשקעה הזו משתלמת בגדול כי היא גם חוסכת לך כאבים, זמן, אנרגיה, פחדים ואינספור כספים על טיפולי שיניים עתידיים, שיכולים להיחסך, ברגע שמטפלים פעם אחת כמו שצריך.

במרפאתנו תהיה לך אפשרות ליהנות מ-2 יתרונות בולטים:
1.הרובד הטיפולי במרפאה– תכנית מסודרת של טיפולים לשיקום בריאות הפה מהיסוד.

2. הרובד הנוסף הוא הדרכה אישית, שתתקבל מאתנו לצורך הבנת הרגלים המשפיעים על השיניים- כיצד ניתן להימנע ממה שמחליש וכן כיצד לעשות את מה שמחזק את השיניים.
כחלק מהתהליך, תהיה לך האפשרות ללמוד ולסגל הרגלי אורחות חיים מקדמי בריאות בכלל ובריאות השיניים בפרט.
בסיום התהליך תהיה לך בהירות מלאה לגבי מה שיש לעשות על מנת לשמור על השיניים לאורך שנים רבות וטובות.
התהליך מקנה כלים לראייה גבוהה של צרכי השיניים שלך.

בזכות שילוב של לימוד שקדני ביותר, הן במהלך המסלול ללימודי רפואת השיניים בהדסה והן של לימודי המשך ברפואת השיניים,
במרכזים הרפואיים המתקדמים ביותר בעולם, בתחום טיפולי השיניים, ד"ר שרית מטפלת בשיטה מאוד ייחודית ומתקדמת בשיניים.
השיטה הזו היא שסייעה לה רבות לטפל במקרים קשים, מ-2 סוגים עיקריים:

 1. מקרים שרופאים רבים אחרים בכלל לא רצו לטפל בהם והם לא הצליחו למצוא מענה הולם במקומות אחרים שהם פנו אליהם,
 2. למטופלים שרצו למזער/ למנוע את הצורך בטיפולים פולשניים (טיפולי שורש, עקירות, שתלים, ניתוחי חניכיים), ככל הניתן.

שיטת האבחון שלנו היא מאוד ממוקדת והיא מתבצעת על פי השיטה של ד"ר פרנק ספיר, אחד מגדולי רופאי השיניים בעולם.

 מה שאנחנו בודקים בראשי תיבות זה:

A – האנטומיה של דרכי האוויר העליונות. דרכי האוויר העליונות יכולות להשפיע במידה מאוד ניכרת על המצב בפה. וכשאנחנו מאבחנים את הבעיות שיכולות להיות באנטומיה/תפקוד של דרכי האוויר העליונות, יכולה להיות לזה השפעה מאוד משמעותית על מצב בריאות הפה.  

E – הסימטריה של הפנים – בודקים את מבנה הפנים והאם יש חוסר סימטריה שנראה לנו שברמה רפואית מצריך טיפול.

F- תפקוד. אנחנו בודקים את תפקוד מפרק הלסת ושרירי הלעיסה. הרבה פעמים לא בהכרח כואב אבל יש איזושהי לקות בתפקוד שמביאים לעומס יתר על השיניים והחניכיים.

S – מבנה הפה וקשת השיניים. איך שיניים מתייחסות אחת לשנייה, העליונות מול התחתונות.

B – ביולוגיה. בדר"כ לרוב מתייחסים רק לרמת הביולוגיה. האם יש צורך טיפולי מסוים (יש חור- עושים סתימה, כאב- טיפול שורש, שן ניידת- טיפול חניכיים/ עקירה וכו'). גם אנחנו מתייחסים לביולוגיה אבל הטיפול שלנו  ייגזר מההסתכלות שלנו על החלקים האחרים.

בסיכומו של תהליך האבחון, בהתחשב בתוצאות הבדיקה, יתאפשר לנו לתת לך מענה טיפולי הרבה יותר מותאם אישית ומדויק עבורך. רק בדרך הזו ניתן לתת לך מענה טוב, המונע טיפולים פולשניים ושמאפשר לך לחסוך הרבה מאוד כספים על טיפולי שיניים בטווח הקצר והארוך!

כל המטרה של הטיפול, כאשר הוא נעשה באופן המותאם אישית ובמדויק לצרכיך, היא להוציא אנשים מתוך הבעיה שכל הזמן נוצרים נזקים לשיניים- אנשים שכל הזמן נוצרים אצלם עוד חורים/ בעיות בחניכיים/ כאבים וכו'.

באמצעות תהליך רפואי- דנטלי מעמיק ומותאם אישית ניתן להגיע לשורש הבעיה- הדבר שחולל את כל הנזקים בפה וברגע שמטפלים בשורשים הללו באופן הנכון ביותר- כך ניתן להגיע לרגיעה וביטחון בשיניים.

ניתן לראות במקרים לעיל- כיצד ניגשנו לטיפול במקרים קשים, של אנשים שטופלו אינספור פעמים ואילו אחרי אסטרטגיה טיפולית חכמה ונכונה- רק אז הטיפול שלהם עבר בהצלחה.

במידה וכבר עברת את אחד מהטיפולים הללו בשן אחת/ באזור מסוים של הפה סביר להניח שמה שגרם לך להצטרך לעבור את הטיפולים הללו עדיין קיים בתוך הפה ולכן ישנה סבירות מאוד גבוהה שתצטרך לעבור את הטיפולים הללו שוב בעתיד הלא רחוק. אם חשוב לך להימנע מכך מראש ולעבור תהליך אישי וממוקד לשיקום בריאות הפה מן היסוד, מומלץ להגיע לפגישת אבחון וייעוץ אישית אצלנו במרפאה. אנו נשמח לסייע לך להצליח במטרה שלך לשמור על השיניים.

התהליך כמובן מתחשב במצבים הללו ובמקרים בהם הצורך הטיפולי הוא דחוף, יינתן טיפול חירום במסגרת עזרה ראשונה ולאחר מכן תהיה אפשרות להתפנות ולבנות את תהליך השלם, המותאם אישית, במידה ותחפוץ בכך.

רפואת שיניים מותאמת אישית היא לא בונוס ולא מתאימה רק למי שרוצה למנוע טיפולים לכתחילה. מדובר בתהליך חיוני, שכל אחד צריך לעבור אותו. באופן ספציפי, מי שכבר עבר הרבה טיפולים- אדרבא, זה עוד יותר אומר שיש לך צורך ברפואה מותאמת אישית. כמו שטיפלת בעבר והבעיות לא חלפו אלא הן כל הזמן חזרו ורק גדלו. מה מבטיח לך שזה הולך להשתנות אם לא תשנה את הגישה הטיפולית שבה אתה מטופל? אם כך, ברור שמה שחשוב לך לקבל עכשיו הוא תהליך רפואי ממוקד שסוף, סוף יוכל להוביל אותך אל מצב של שיניים בריאות, חזקות ויציבות למשך שנים!

במקרים רבים, גם לאחר שאנשים קיבלו הצעה לעקור חלק ניכר משיניהם ולהחליפן ע"י שתלים, ניתן בכל זאת, ע"י תהליך רפואי ממוקד ומותאם אישית אליך, לטפל בשיניים, לייצב אותן ולתחזק אותן למשך שנים רבות ללא עקירות וללא צורך בשתלים. האם זה יהיה אפשרי אצל כל אחד? לא! אבל בחלק מאוד גבוהה מהמקרים התשובה בכל זאת תהיה כן- לפחות מ-80% מהמקרים, לכן אין ספק בכך, ששווה לך לבדוק אם זה נכון ואפשרי גם במקרה שלך.

התשובה לכך נחלקת ל- 2:

 1. בטיפול לשיקום פה מלא, ההוצאה הכספית שלך הולכת להיות מאוד גדולה. לכן, המטרה שלך צריכה להיות ברורה מאוד- חשוב לך לדעת שהטיפול שאתה הולך לעבור הוא מותאם אישית אליך, מדויק, ממוקד ושהוא הולך להחזיק מעמד שנים רבות וברור לך איך לתחזק את הטיפול הזה למשך שנים רבות.
 2. טיפול לשיקום הפה כולל מגוון של טיפולים, במרפאה שבה הגישה לשיקום היא זעיר- פולשנית, בוודאי תהיה לך יכולת ליהנות מטיפול שמשמר את השיניים ברמה הכי טבעית והכי טובה שניתן לקבל.

כך שבסופו של דבר זה ברור- כל דבר אחר יכול להיות פשרה לא טובה מבחינתך! במקרה שלך, טיפול שיניים מותאם אישית, מהדור החדש הוא חשוב וחיוני ביותר!

זו שאלה בהחלט טובה. אנחנו מבצעים, כמובן את כל מגוון טיפולי השיניים, בשימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.
ההבדל המהותי מבחינתנו הוא שימת לב ודגש מאוד גדולים על המהלך הרפואי.

השאלה החשובה יותר- שכדאי לך לשאול היא- מה אתה באמת מחפש:  סתימה לבנה? כתרים אסתטיים? ניתוחי חניכיים בלייזר? השתלות שיניים?או כל מני דברים שקוראים בפרסומות? שים לב- זו לא רפואת השיניים, אלו רק טיפולים.

בוא ניקח את הדוגמה, שזוכה היום לפופולריות רבה- ניתוחי חניכיים בלייזר:

אנשים רבים מרגישים, שהלייזר- הטכנולוגיה המתקדמת-  ייתן להם פתרון טיפולי טוב יותר.

ובכן- אף אחד לא יוכל להבטיח שלאחר ניתוח חניכיים בלייזר לא תצטרך ניתוח נוסף לאחר זמן מה.
מדוע?

כי את זה ניתן להבטיח רק לאחר הסרת הגורם שהוביל אותך לצורך בניתוח חניכיים. ואף יתירה מזאת, ברגע שהסרנו את הגורם לבעיה- הרבה פעמים כלל אין צורך בניתוח חניכיים.
זהו מהלך רפואי חכם, הנשען על יסודות רפואיים עמוקים ברפואת השיניים.

אז בפעם הבאה בה אתה נתקל בפרסומות לטיפולי שיניים- מה שתרצה לשאול את עצמך הוא- מה אני רוצה- את הטיפול או את הרפואה? את הלייזר או חניכיים בריאות!

אם המטרה שלך היא חניכיים בריאות אז השאלה הבאה היא- איך משיגים את התוצאה הרפואית החשובה הזו? ע"י לייזר? ע"י ניתוחי חניכיים שיבוצעו במפגש אחד/שניים עם הרופא?

ומה אם אומר לך שבעצם אפשר להגיע לחניכיים בריאות, יציבות וחזקות לאורך שנים גם בלי כל אלו? ובעלויות כלכליות הרבה יותר סבירות של הטיפול?

זאת כמובן, ניתן להשיג ע"י מהלך רפואי חכם לטיפול בשיניים. דבר זה נכון לגבי כל טיפול בשיניים ו/או בחניכיים.

'הדור הבא של רפואת השיניים' מביא אליכם, הישר מארה"ב, את השיטה המתקדמת ביותר

את השיטה הטיפולית שלה למדה ד"ר שרית מגדולי רופאי השיניים, ברחבי העולם.
בין הרופאים, המהווים השראה לדרך הטיפולית שלה, נמנים;
ד"ר גורדון קריסטנסן (יוטה), ד"ר פרנק ספיק (סיאטל), ד"ר פיטר דאוסון (פלורידה) , ד"ר פסקל מנייה (לוס אנג'לס) וד"ר סטיבן פלן (קנדה).
את כל הידע שד"ר שרית למדה מרופאים אלו היא איגדה לכדי דרך טיפולית שיטתית וממוקדת לטיפול בשיניים וכך היא הצליחה להגות את הנוסחה הוודאית לטיפול בשיניים.
אם תשאלו את מטופליה מהן התכונות המאפיינות את ד"ר שרית ב- 3 מילים: שקדנות, עמקות, מסירות אין קץ.
במרפאת השיניים שלנו תגלו שהטיפולים נעשים בטכניקות ובשיטות המתקדמות ביותר, אך בתנאי הכרחי –
כשהטכנולוגיה משמשת את העקרונות הרפואיים המוצקים על פיהם מבוססות שיטות הטיפול שלנו!
אחד הנושאים החשובים ביותר, שד"ר שרית מנסה לקדם בתחום רפואת השיניים הוא הגדלת המודעות בקרב הציבור הרב באשר להבדל המהותי בין טיפול רפואי בשיניים לבין טיפולי השיניים. לא ידעתם? אל חשש- על זאת עוד תשמעו ממנה רבות!

למה היא כ"כ נלהבת מלשתף אתכם במידע הזה? כי כך, ד"ר שרית מאמינה, נוכל להציע לכם את הרפואה האמתית לשיניים, באופן המותאם אישית והמדויק ביותר עבורכם ובכך תוכלו ליהנות מאינסוף יתרונות, כגון: מניעת טיפולי שיניים פולשניים, להפסיק אחת ולתמיד לסבול מהשיניים, להגיע למצב בריא ויציב של השיניים לאורך שנים ו- לחסוך עשרות אם לא מאות אלפי שקלים על הטיפולים.

הדור הבא של רפואת השיניים כבר כאן! ואיפה אתם?

רוצה להפסיק לסבול מהשיניים ולהתקדם למצב החזק והבריא ביותר?

לפגישת אבחון מקיפה ומותאמת אישית שתאפשר לך:

 • להפחית טיפולי שיניים פולשניים
 • ליהנות משיניים בריאות ויפות לכל החיים
 • לחסוך הרבה זמן, כאבים וכסף על טיפולי שיניים

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם עם חיוך:

או התקשר עכשיו: 02-6503208