כל אחד יכול להכין משחת שיניים טבעית בקלות

בפוסט הזה פשוט רצינו לשתף אתכם באחת הרמדיות הטבעיות החזקות ביותר בה ד"ר שרית משתמשת לשיקום בריאות הפה.

ניתן להשתמש במשחת שיניים הזו מדי יום והיא מחזקת את השיניים, בעלת אפקט מלבין קל ונלחמת בעצמה בדלקות חניכיים.

איך מכינים:

לוקחים עלה של אלוורה רפואית ( הזן של אלוורה שהוא חסר מרירות ואפשרי ללקיחה פנימית נקרא ALOE BARBENDIS) ובכל פעם משתמשים בחתיכה קטנה של העלה. מסירים את העור של העלה בצד הישר יותר (יש צד מעוגל וצד ישר יותר ממנו) ומשפשפים את מברשת השיניים בעלה האלוורה. ניתן לצחצח עם הג'ל שנותר על המברשת.

aloe-vera-982055_640-1

לשימוש יומיומי רגיל:

במידה ורוצים להרגיש תחושה רעננה יותר ניתן לפזר על גבי האלוורה טיפה אחת של שמן אתרי מנטה לפני שמשפשפים את המברשת או לחלופין לשים את הטיפה הזו על גבי המברשת עם הג'ל.

למניעת חורים בשיניים:

50 מ"ל תמצית צ'פרל

10 מ"ל שמן נים

6 טיפות שמן אתרי פפרמינט

ניתן להכין מראש בקבוק המכיל תמצית צמח הצ'פרל, מעורב עם שמן נים ושמן פפרמינט . שמן הנים נמצא מאוד יעיל במלחמה בחיידקים הגורמים לעששת (חורים בשיניים). במקור, צמח זה היה בשימוש בהודו, ברפואה הארוודית המסורתית. בשנים האחרונות, מספר ומספר מחקרים אימתו את העובדה כי לצמח זה יש השפעות מיטיבות על בריאות השיניים וכי הוא אכן עוזר במניעת התפתחות של חורים בשיניים. מן הבקבוקון המכיל את התערובת לעיל מטפטפים טיפה- שניים על גבי עלה האלוורה ומצחצחים כפי שמודגם בסרטון.

לטיפול במחלות חניכיים:

20 טיפות סינרגיה של שמן ציפורן וג'וניפר

10 טיפות שמן אתרי לבנדר

10 מ"ל תמצית חותם זהב

לתערובת הזו תכונות אנטיבקטריאליות והזרמה של דם ועידוד ריפוי של החניכיים.

ניתן גם כאן להכין בקבוקון המכיל את כל התערובת מראש ומן הבקבוקון המכיל את התערובת לעיל מטפטפים טיפה- שתיים על גבי עלה האלוורה ומצחצחים כפי שמודגם בסרטון.

למען גילוי אמת- חשוב רק להבהיר כי המתכונים לעיל יכולים לתת לכם כלי מאוד חזק ועוצמתי לטיפול ומניעה של מחלות הפה אך עם זאת, חשוב להיוועץ עם רופא שיניים המתמצא בשימוש ברמדיות אלו לפני שמתחילים את הטיפול הביתי, על מנת לוודא כי תהיה לכם את היכולת להפיק את המירב מהשימוש מצמחי המרפא. בנוסף- חשוב לוודא שאין כיסי חניכיים או חורים עמוקים מדי, שכן אז יש צורך בטיפול מרפאתי בנוסף.

/wp-content/uploads/2016/10/1DMK0943-e1476371970465.jpg

במידה ויש לך לבטים לגבי עקירות ושתלים, בוודאי תרצה להתייעץ תחילה עם ד"ר שרית, אשר לה ניסיון רב ושיטת טיפול מצליחה לשמירה על השיניים הטבעיות.

בסוף הטיפול- גם לך תהיה היכולת לחייך כל הזמן בחופשיות!

לקביעת תור לבדיקה וייעוץ חייג עכשיו: 02-6503208