הדרך הטובה ביותר לשימוש בווטרפיק

השימוש במכשיר הווטרפיק וכן מכשירים דומים, לניקוי יעיל של המרווחים בין השיניים וכיסי החניכיים הולך וצובר תאוצה.

ד"ר שרית ממליצה על השימוש במכשיר זה כחלק בלתי נפרד משמירה על בריאות השיניים והחניכיים ואף מדגישה כי הוא כלי חזק ועצמתי בטיפול בדלקות חניכיים וכיסים עמוקים.

 הערך המוסף שבשימוש במכשיר הווטרפיק הוא, בהוצאת שיירי הפסולת הנותרים לאחר צחצוח השיניים. לאחר צחצוח הפסולת המצטברת ע"ג השן והפרדתה ממשטחי השן, יש לה נטייה "ליפול" ולהישאר בין כיסי החניכיים או במרווחים צרים בין השיניים, כדוגמת המרווחים בין שורשי השיניים החשופים. כאשר משתמשים בווטרפיק, הוא מאפשר לנקות את אותם שיירים מבין המעברים (בין השיניים ובכיסי החניכיים) ולסיים את פעולת הצחצוח ביעילות יתירה.

Picture15

לשימוש בסיסי- ניתן פשוט למלא מים בתוך המיכל של הווטרפיק.

מדוע ד"ר שרית ממליצה על מכשירים העושים שימוש במיכל עצמאי ולא במכשירים המחוברים ישירות למי הברז?

כאשר אנו רוצים לטפל במחלה- אנו רוצים להשתמש בתמיסות מימיות או צמחי מרפא שהם בדרגת נקיות הגבוהה ביותר. שימוש במי ברז, פעמים רבות, לא מאפשר לנו לשלוט בדרגת הנקיות של המים. 

על כן, גם את מיכל המים של מכשיר הווטרפיק- עליכם להקפיד למלא במים מסוננים/ מזוקקים ולכל הפחות במי ברז שעברו הרתחה וקירור.

בנוסף- קל יותר לשלוט על הטמפרטורה של המים במיכל- כך שאם אתם סובלים מרגישות לקור- ביכולתכם להוסיף מעט מים חמים ולהשתמש במים בטמפרטורה נעימה יותר. דבר זה יהפוך את התהליך לנעים ואפקטיבי יותר עבורכם.

לטיפול בדלקת חניכיים

ניתן להשתמש בתמצית תה ירוק בתוך המכל ולהשתמש בה לניקוי הפה. להגברת היעילות- ניתן להוסיף כפית מלח מים המלח (המיועד לבישול) או כל מלח אורגני אחר (מוטב להימנע משימוש במלח שולחני רגיל).

השימוש במכשיר הווטרפיק צריך להיעשות כל יום בוקר וערב כחלק בלתי נפרד מתהליך צחצוח השיניים.

סדר הפעולות צריך להיות כך: קודם מצחצחים ואח"כ משתמשים בווטרפיק.

/wp-content/uploads/2016/10/1DMK0943-e1476371970465.jpg

כחלק בלתי נפרד מהטיפול במרפאתה, ד"ר שרית מעניקה למטופליה ייעוץ אישי לטיפול ומניעה של מחלות הפה. בתוך הייעוץ, ד"ר שרית נותנת הסבר מקיף על האופן בו ניתן להשתמש בצמחי מרפא ותוספי תזונה לחיזוק החניכיים והשיניים.

ד"ר שרית מאמינה כי טיפול השיניים הטוב ביותר הוא כזה, שבמהלכו למטופל ניתנים כל הידע והכלים, שיכולים לסייע לו לשמור על תוצאות טיפול שיניים טובות למשך שנים רבות.

לקביעת תור לבדיקה וייעוץ עם ד"ר שרית אברהם התקשרו עכשיו: 02-6503208